Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Samuel Valent
10. marca 2024, 12:16
Čas čítania 0:42

V Bratislave hľadajú vodičov MHD. Záujemcov lákajú na zaujímavý plat a náborový príspevok 4 000 €

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Dopravný podnik hradí školenia aj všetky prehliadky.

Dopravný podnik Bratislava hľadá nových vodičov/vodičky autobusov a trolejbusov. Na Profesia.sk zverejnili inzerát, v ktorom záujemcom ponúkajú náborový príspevok vo výške 4 000 eur. Lákajú ich aj na množstvo benefitov či kurz autoškoly na riadenie autobusu alebo trolejbusu, ktorý hradí dopravný podnik. 

Od uchádzačov na pozíciu vodič autobusu vyžadujú, aby mali minimálne 21 rokov a vodičský preukaz aspoň skupiny B. V prípade záujmu o pozíciu vodiča trolejbusu musia mať minimálne 24 rokov. Všetky školenia a zdravotné prehliadky, pri ktorých zisťujú odbornú, zdravotnú a psychickú spôsobilosť, hradí dopravný podnik. Dôležitá je však aj bezúhonnosť záujemcu. 

Ponúkajú benefity, ako napríklad hradenie nadčasov nad rámec zákonného nároku. Zamestnanci a ich rodinní príslušníci dostanú až 90 % zľavu na ročné predplatné MHD. Majú nárok aj na motivačné finančné príspevky, ale aj zľavy a výhody u vybraných dodávateľov služieb. 

Ponúkajú aj možnosť odporučiť svojho kamaráta s D oprávnením a získať tak odmenu 2 000 eur. Táto ponuka platí do konca marca 2024. Mesačná mzda sa pohybuje od 1 700 do 2 000 eur. Súčasťou toho sú aj príplatky za prácu v noci, počas sviatkov či víkendov.

Domov
Zdieľať
Diskusia