Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
9. apríla 2024, 14:15
Čas čítania 0:33

22-ročná Američanka začala strieľať na vodičov. Vraj jej to vnukol Boh počas zatmenia Slnka

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Žena strieľala na vodičov na diaľnici.

Ozbrojená žena postrelila v pondelok dvoch vodičov po tom, čo sa odhlásila z hotela v americkom štáte Florida a tamojšiemu personálu povedala, že bude strieľať, pretože jej to vnukol Boh v súvislosti so zatmením Slnka.

Predtým než ženu zadržala polícia, stihla na diaľnici Interstate 10 postreliť dvoch vodičov. Podľa floridskej polície čelí 22-ročná páchateľka zo štátu Georgia obvineniam z pokusu o vraždu.

Taylon Nichelle Celestineová vošla na diaľnicu približne 180 kilometrov od hraníc Floridy s Alabamou a zamierila na západ. Na úseku dlhom zhruba osem kilometrov niekoľkokrát vystrelila na okoloidúce vozidlo a jeho vodiča zasiahla do ramena, uvádza sa vo vyhlásení polície. Následne začala strieľať na ďalšie vozidlo, ktorého vodiča postrelila do oblasti krku.

Floridská diaľničná hliadka ženu zadržala po tom, čo prešla ďalších zhruba 26 kilometrov. Našla u nej ručnú zbraň kalibru deväť milimetrov a automatickú pušku typu AR-15.

zatmenie slnka
Zdroj: TASR/AP
Domov
Zdieľať
Diskusia