Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
1. mája 2024, 9:12
Čas čítania 0:40

MAPA: Pošta rozširuje sieť PoštaPointov. Výdajné miesta nájdeš vo veľkých mestách, ale aj na dedine

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Pošta plánuje aj naďalej rozširovať výdajné miesta PoštaPoint.

Slovenská pošta rozšírila sieť výdajných miest PoštaPoint, aktuálne ich je vyše 100. Ide o výdajné miesta v partnerských prevádzkach pošty. Možno ich nájsť v mestách i na vidieku, otvorené bývajú aj cez víkendy či do neskorých popoludňajších hodín.


„Cieľom PoštaPointov je priniesť zákazníkom väčší komfort v podobe časovej úspory a pohodlnejšej dostupnosti. Pre poštu zároveň predstavujú hospodársky efektívne riešenie,“ uviedol hovorca SP Martin Guzi s tým, že tieto výdajné miesta v súčasnosti poskytujú najmä služby výdaja balíkov a využívajú ich prevažne zákazníci e-shopov.

Zásielku do PoštaPointu možno poslať aj cez mobilnú aplikáciu či internetovú stránku pošty. Platiť sa dá v hotovosti aj bezhotovostnými platbami. Pošta plánuje v rozširovaní PoštaPointov pokračovať a hľadá partnerov v ďalších lokalitách.

Anketa:
Využívaš službu PoštaPoint?
Áno
Nie
Áno
19 %
Nie
81 %

„Prihlásiť sa môže akákoľvek prevádzka, ktorá spĺňa definované podmienky, ako sú otváracie hodiny, minimálna vzdialenosť od najbližšieho poštového bodu, blízkosť parkovania či priestor na skladovanie zásielok. Slovenská pošta zároveň bezplatne poskytuje multifunkčné zariadenie na výdaj/snímanie zásielok a platbu kartou,“ priblížil Guzi s tým, že zariadenie môže partnerská prevádzka využiť aj pre svoje potreby a tovar.

poštapoint, slovenska postapoštapoint, slovenska posta
Zobraziť galériu
(2)
Domov
Zdieľať
Diskusia