Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Adam Novosad
29. mája 2023, 15:07
Čas čítania 0:26

Dôležitý posun v prípade vodiča BMW, ktorý v piatok pri nehode usmrtil dve deti. Už čelí obvineniu, chcú ho stíhať väzobne

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia informovala o posune v prípade vodiča, ktorý spôsobil tragickú nehodu.

Vodič BMW, ktorý v piatok večer pred obcou Zemplínske Kopčany spôsobil tragickú nehodu na východe Slovenska, už čelí obvineniu pre zločin usmrtenia a prečin ublíženia na zdraví. Šofér koncom minulého týždňa zrazil dve maloleté deti, ktoré na mieste zahynuli.

„Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície OR PZ v Michalovciach vzniesol obvinenie voči 19-ročnému vodičovi z michalovského okresu pre zločin usmrtenia a prečin ublíženia na zdraví,“ informuje polícia v statuse.

Vyšetrovateľ už dal podnet na väzobné stíhanie vodiča. „Mladý vodič bol umiestnený do cely policajného zaistenia a vyšetrovateľ PZ spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby,“ konštatuje polícia.

Domov
Zdieľať
Diskusia