Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Florián Meričko
12. júna 2023, 10:15
Čas čítania 0:29

Tajne si natáčali nahé deti. Obľúbenou destináciou Slovákov otriasa veľký škandál, policajti už zadržali podozrivých

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Ide o 61-ročného Nemca a 57-ročného Belgičana.

Chorvátski policajti momentálne vyšetrujú dva prípady cudzincov, ktorí si potajomky natáčali nahé deti. Oba incidenty sa odohrali na rôznych miestach, a tak medzi nimi podľa polície neexistuje žiadne prepojenie, no vyskytli sa v rovnakom čase, informuje portál 24sata. Na prípad upozornili Topky

Pre incidenty, ktoré sa odohrali v meste Pula, respektíve meste Rovinj, polícia vyšetruje 61-ročného Nemca a 57-ročného Belgičana.

Starší nemecký občan čelí obvineniam zo zneužívania detí na tvorbu pornografie. Nemec sa mal podľa dostupných informácií nachádzať v tábore v oblasti Premantura, kde 7. júna vo večerných hodinách natočil nahé dieťa počas toho, ako sa sprchovalo.

Muža z Belgicka zase zadržali policajti v meste Rovinj pre podozrenie, že 7. júna v poobedných hodinách v kempe natáčal a fotil deti na mobilné zariadenie. 

V Chorvátsku sa vyskytli dva prípady mužov, ktorí mali natáčať nahé deti.
V Chorvátsku sa vyskytli dva prípady mužov, ktorí mali natáčať nahé deti. Zdroj: Pexels/Rachel Claire
Domov
Zdieľať
Diskusia