Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Jakub Paulík
4. augusta 2023, 13:59
Čas čítania 0:23

Slovákov okradla cestovná kancelária. Zrušili webstránku a neodpovedajú na správy

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Zrušili webovú stránku a nikto zákazníkom neodpovedá.

Cestovná kancelária Hotelbeds.sk obrala zákazníkov o peniaze. Po prijatí platby s nimi prestala komunikovať a sľúbeného zájazdu sa nedočkali. Na prípad upozornili tvnoviny.sk.

Portál o podvodoch informovala čitateľka, ktorá si objednala zájazd pre ôsmich ľudí. Po negatívnych recenziách sa rozhodla platbu stornovať, peniaze jej však nikdy neprišli naspäť.

Webová stránka podvodnej cestovnej kancelárie je už momentálne zrušená. Nefunguje ani ich telefónne číslo a na e-mail nikto nereaguje. Slovenská obchodná inšpekcia sa s podobnými podvodmi stretáva pomerne bežne. 

V populárnej facebookovej skupine HAKA upozorňujú na podvodné dovolenky aj ďalší používatelia, ktorých často kontaktujú falošné stránky prostredníctvom četovacej aplikácie Messenger. 

Dovolenka
Zdroj: Wallpaper Flare
Domov
Zdieľať
Diskusia