Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Eduard Starkbauer
7. augusta 2023, 12:41
Čas čítania 0:27

Whatsapp prichádza so zásadnou novinkou. Uľahčí život miliónom používateľov

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Nová funkcia má pomôcť aj pri strate či krádeži telefónu.

Whatsapp už čoskoro umožní prihlasovanie pomocou e-mailu. Skončí sa tak jeho výhradná viazanosť na telefónne číslo, ktorá bola v platnosti od spustenia aplikácie. Podľa portálu Moj Android bude zásadná zmena súčasťou najnovšej beta verzie aplikácie.

Je to koniec jednej éry a ďalší dôkaz o adaptácii aplikácie na požiadavky používateľov. Len prednedávnom bolo dokonca možné aplikáciu používať len na jednom telefóne. Tento nedostatok vyriešila Meta pomocou použitia QR kódu.

E-mailovú adresu nebude možné vo Whatsappe použiť len na overenie účtu. Jej zadanie môže pomôcť aj pri jeho obnovení, napríklad ak telefón stratíš alebo ti ho ukradnú. Presné fungovanie funkcie v aplikácii je zatiaľ neisté, keďže je stále vo vývoji. Je však veľmi pravdepodobné, že pôjde o voliteľnú možnosť.

Whatsapp
Zdroj: Twitter/Adwaith Varma
Domov
Zdieľať
Diskusia