Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
15. augusta 2023, 7:40
Čas čítania 0:30

Policajti nechápali, koho zastavili. Šofér BMW nemal pás, ale vykľul sa z neho zlodej, spolujazdkyňa mala sedieť vo väzení

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

K nezvyčajnému incidentu došlo vo Vrábľoch.

Policajti obvodného oddelenia Policajného zboru vo Vrábľoch zadržali muža, ktorý jazdil bez vodičského preukazu v ukradnutom aute. Vodiča vozidla BMW X3 pôvodne zastavili, pretože nemal zapnutý bezpečnostný pás.

Vodič aj jeho spolujazdkyňa počas kontroly tvrdili, že občianske preukazy pri sebe nemajú, ale poskytnú svoje údaje, informovalo Krajské riaditeľstvo PZ v Nitre.

Následnou lustráciou policajti zistili, že 26-ročný muž má zadržaný vodičský preukaz a vozidlo, v ktorom jazdil, bolo v pátraní z dôvodu odcudzenia. Po spolujazdkyni, 27-ročnej žene, bolo taktiež vyhlásené pátranie z dôvodu krádeže. Dodatočne policajti zistili, že žena nenastúpila do výkonu trestu odňatia slobody, kam ju hneď aj odovzdali.

Vodiča policajti obmedzili na osobnej slobode a boli s ním vykonané ďalšie procesné úkony. Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre trestný čin marenia výkonu úradného rozhodnutia.

Domov
Zdieľať
Diskusia