Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Barbora Fábryová
15. augusta 2023, 20:20
Čas čítania 0:25

Americkí turisti prespali na Eiffelovej veži. Boli takí opití, že sa na nej zasekli, Francúzi idú podať trestné oznámenie

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Vyslobodzovať ich museli hasiči so špecializovanou jednotkou.

Dvaja americkí turisti strávili noc na Eiffelovej veži. Ochranka ich našla skoro ráno pred otvorením pamiatky. Parížska prokuratúra informovala, že dvojica mužov zostala na veži zaseknutá, pretože boli takí opití, že nevedeli vyliezť, informuje The Guardian

Turisti podľa vyhlásenia parížskej polície preskočili bariéry na treťom poschodí a zostali tak uväznení medzi druhým a tretím poschodím. Ráno museli mužov vyslobodzovať hasiči spolu so špecializovanou jednotkou na vyslobodzovanie ľudí z nebezpečných výšok.

Polícia turistov po vyslobodení predviedla na policajnú stanicu. Prevádzkovatelia Eiffelovej veže sa vyjadrili, že na Američanov plánujú podať trestné oznámenie. Pre ich vyčíňanie museli turisti, ktorí sa na Eiffelovku prišli ráno pozrieť, čakať asi hodinu navyše.

paríž
Zdroj: Unsplash/Kateryna T
Domov
Zdieľať
Diskusia