Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
17. októbra 2023, 15:10
Čas čítania 0:34

Agresívny Humenčan hodil priateľke do hlavy sekeru. Žena utrpela ťažké zranenia, páchateľovi hrozí 12-ročný trest

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia obvinila 33-ročného muža z Humenného.

Agresívny muž zaútočil v katastri obce Veľká Franková v okrese Kežmarok na svoju priateľku, polícia ho obvinila. Krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová informovala, že 33-ročný Humenčan po žene dokonca hodil sekeru a ťažko ju zranil. Incident sa stal ešte minulý týždeň vo štvrtok 12. októbra podvečer.

„Muž bol agresívny a neustále nadával svojej priateľke. Jeho správanie sa natoľko vystupňovalo, že vzal sekeru a hodil ju po žene. Sekera zasiahla mladú ženu do hlavy, v dôsledku toho spadla na zem, no hneď vstala a utiekla preč,“ priblížila hovorkyňa.

Agresora policajná hliadka zadržala a obmedzila na osobnej slobode, skončil v cele policajného zaistenia.

„Okresný vyšetrovateľ v Kežmarku vzniesol voči nemu obvinenie pre zločin ublíženia na zdraví a spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie,“ dodala Ligdayová s tým, že ak sa mu vina pred súdom preukáže, hrozí mu trest odňatia slobody na päť až 12 rokov.

Domov
Zdieľať
Diskusia