Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Samuel Valent
27. decembra 2023, 10:21
Čas čítania 0:45

VIDEO: Hrozivé zábery z dronu zachytili, ako telá mŕtvych Palestínčanov pochovali do masového hrobu

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené
Citlivý obsah
Článok môže obsahovať:
  • produkty a služby určené pre osoby staršie ako 18 rokov
  • sex, nahotu a iný NSFW obsah
  • násilie, krv alebo obsah nevhodný pre citlivé povahy
mám nad 18 rokov
a chcem zobraziť obsah
späť na hlavnú stránkuSpäť

Počet obetí v Pásme Gazy sa vyšplhal na 20 000.

Zverejnili hrozivé zábery z Gazy. V Rafahu, na juhu Pásma Gazy, pochovali do masového hrobu približne 80 neidentifikovaných palestínskych tiel, informuje BBC.

Ministerstvo zdravotníctva, ktoré riadi Hamas, pre tlačovú agentúru AFP uviedlo, že telá previezli „z márnic a hrobov“ do Izraela, aby úrady skontrolovali, či medzi nimi nie sú žiadni rukojemníci. Potom ich vrátili cez hraničný priechod Kerem Shalom na juhu Gazy. Izraelská armáda sa k tomu zatiaľ nevyjadrila.

Ministerstvo zdravotníctva v Gaze uviedlo, že za posledných 24 hodín bolo zabitých najmenej 241 ľudí a zranených 382 ľudí. Počas trvania konfliktu zahynulo už vyše 20 000 Palestínčanov – z toho väčšina sú deti a ženy.

Ofenzíva Izraela sa začala po masívnom teroristickom útoku radikálneho hnutia Hamas na Izrael začiatkom októbra 2023. Zahynulo pri ňom vyše 1 100 ľudí, Hamas zároveň zajal stovky rukojemníkov. 

Domov
Zdieľať
Diskusia