Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Eva Thonhauserová TASR
10. januára 2024, 17:49
Čas čítania 0:23

AKTUÁLNE: Funkcionár z úradu ministerstva vnútra údajne zrazil dôchodkyňu

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

K incidentu údajne došlo na Romanovej ulici v Bratislave.

Vysokopostavený funkcionár Radoslav Regul z Úradu pre ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií Ministerstva vnútra SR údajne zrazil dôchodkyňu, ktorá mala 69 rokov, informujú noviny.sk

Penzistku vraj náraz auta odhodil až 10 metrov. Následkom nehody prišla o život. Momentálne na mieste zasahujú všetky záchranné zložky. Časť ulice pri Technopole je uzavretá. 

Nehoda ovplyvnila plynulosť premávky

Pre dopravnú nehodu sú od 16.30 h odklonené niektoré linky mestskej hromadnej dopravy. Potvrdil to hovorca Dopravného podniku Bratislava Jozef Vozár.

Priblížil, že autobusové linky 83, 95 a 192 premávajú odklonom po Jiráskovej a Pajštúnskej a linka 99 premáva odklonom po Osuského, Starohájskej a Kutlíkovej.

10. januára 2024, 16:21 Čas čítania 1:13 Blahovi sa narodil syn v luxusnej súkromnej pôrodnici. Pred štátnou nemocnicou s manželkou uprednostnili vyhľadávané sanatórium Blahovi sa narodil syn v luxusnej súkromnej pôrodnici. Pred štátnou nemocnicou s manželkou uprednostnili vyhľadávané sanatórium

Domov
Zdieľať
Diskusia