Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
22. januára 2024, 16:30
Čas čítania 0:46

V Poprade dolapili detský gang, polícia mu už klepla po prstoch. Zverejnili nové informácie

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

V súvislosti s vyčíňaním gangov mladistvých obvinili štyroch mladíkov.

Polícia v súvislosti s vyčíňaním gangov mladistvých v meste Poprad obvinila štyroch mladíkov. Potvrdila to krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová s tým, že ide o Popradčanov vo veku 16 a 17 rokov.

Ligdayová uviedla, že ešte začiatkom januára došlo za železničným podchodom pri skateparku k napadnutiu 17-ročného mladíka z Popradu. O pár dní neskôr napadli výtržníci aj 13-ročného chlapca z Gánoviec v blízkosti Základnej školy na Dostojevského ulici v Poprade.

V oboch prípadoch polícia páchateľov stotožnila a minulý týždeň ich poverený príslušník obvodného oddelenia Policajného zboru (OO PZ) Poprad obvinil z prečinu výtržníctva. V prvom prípade troch mladistvých a v druhom 17-ročného Popradčana.

Polícia neustále vykonáva opatrenia

„Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Poprade v súčinnosti s Mestskou políciou (MsP) Poprad vykonávajú neustále opatrenia s cieľom predchádzať a zamedziť násilnej trestnej činnosti v služobnom obvode OO PZ Poprad, a to velením hliadok do inkriminovaných miest a v rizikových časoch,“ dodala hovorkyňa.

10. februára 2024, 17:00 Čas čítania 0:59 GALÉRIA: Kontrafakt ovládol najväčšiu bratislavskú arénu veľkolepou šou, pred takmer 10-tisíc ľuďmi zazneli najväčšie hity GALÉRIA: Kontrafakt ovládol najväčšiu bratislavskú arénu veľkolepou šou, pred takmer 10-tisíc ľuďmi zazneli najväčšie hity

Na problém vyčíňania skupiny mladíkov upozornila samospráva pred takmer dvoma týždňami. Tamojšia MsP prijala viacero oznámení. Okrem viacerých opatrení a zvýšenia výkonu hliadkovej služby mestskí policajti žiadajú občanov, aby ich čo len pri náznaku akéhokoľvek incidentu okamžite kontaktovali na tiesňovú linku 159.

Domov
Zdieľať
Diskusia