Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Samuel Valent
29. januára 2024, 9:51
Čas čítania 0:38

Opitý Čech skákal po autách. Keď ho zadržali policajti, chýbala mu jedna topánka

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Svedkovia tvrdia, že vozidlá poriadne poničil.

Opitý 22-ročný mladík v Brne na Křídlovickej ulici poškodil šesť áut. Podľa svedkov po nich skákal a demoloval ďalšími rôznymi spôsobmi, informuje portál novinky.cz.

Mestskú políciu privolali svedkovia, ktorí o tretej ráno zaznamenali krik opitého muža na ulici. Mladík sa mal najskôr vyšplhať na hornú časť auta značky Ford, z ktorého následne preskočil na volkswagen. Potom údajne kopal do bočnej strany ďalšieho. Tu však jeho vyvádzanie ani zďaleka neskončilo.

Na streche fábie sa totiž pokúsil prekopnúť sklo a zničil zadné stierače. „Skokom sa podľa svedkov premiestnil na chrysler a odtiaľ na strechu mazdy, ktorej okná sa snažil vykopnúť, a vylomil vraj spätné zrkadlo,“ povedal hovorca policajtov Jakub Ghanem.

Policajti boli u mladíka už za tri minúty po privolaní. Po príchode našli šesť zničených áut. „Na jednej nohe nemal topánku a tvrdil, že nevie, kde ju stratil,“ dodal hovorca. Mladík sa podľa jeho slov obhajoval, že sa po autách len prechádzal a nerobil nič zlé. Za jeho správanie mu však hrozí súdny postih.

AutoAuto
Zobraziť galériu
(2)
Domov
Zdieľať
Diskusia