Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
6. februára 2024, 17:56
Čas čítania 0:28

Opitý Brňan sedel na kruhovom objazde. Bol hrdý na to, že rozhadzuje mandarínky

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Policajti muža našli, ako sedí na zemi na autobusovej zastávke.

Opitý dôchodca z Brna sedel na kruhovom objazde a rozhadzoval okolo seba mandarínky. Svedok na muža zavolal  policajnú hliadku, ktorá ho našla, ako sedí na zemi na autobusovej zastávke, informuje český portál Brněnská drbna

„Keď hliadka dorazila, sedel už Brňan na zemi v priestore zastávky hromadnej dopravy. Nemal zdravotné problémy, ale jeho reč bola nezrozumiteľná. Dych mu silne páchol alkoholom, nedokázal sa bez pomoci ani postaviť na nohy,“ povedala hovorkyňa mestskej polície Jana Pokorná.

Mužovi pri dychovej skúške namerali až 2,5 promile alkoholu v dychu. Okolo seba mal niekoľko citrusov a šupiek z mandarínok, na čo bol patrične pyšný. Policajtom sa pochválil, že okolie šupkami znečistil on. Šesťdesiatdvaročnému mužovi hrozí trest za porušenie verejného poriadku a tabakového zákona. 

Mandarínky
Zdroj: Facebook/Městská policie Brno, oficiální stránka, Unsplash/Erol Ahmed
Domov
Zdieľať
Diskusia