Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
12. februára 2024, 11:51
Čas čítania 0:33

Muž vytiahol na kamaráta takmer 30-centimetrový vojenský bodák. Policajti v Prievidzi riešili závažný prípad

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

28-ročný muž bodol kamaráta vojenským bodákom. Tomu sa z miesta činu podarilo ujsť.

Prievidzský policajný vyšetrovateľ obvinil 28-ročného muža zo zločinu ublíženia na zdraví. Obvinený v sobotu 10. februára počas konfliktu v Prievidzi bodol vojenským bodákom svojho 27-ročného kamaráta do hrudníka.


Ku konfliktu dvojice došlo v sobotu popoludní na Riečnej ulici v priestoroch garáže. „Muži sa najskôr navzájom sotili. Následne však 28-ročný muž vytiahol zo svojho ruksaku vojenský bodák s dĺžkou čepele 26,5 centimetra. Pristúpil k poškodenému, ktorého bodákom bodol do ľavej strany hrudníka. Zranenému poškodenému sa našťastie podarilo z garáže po útoku utiecť,“ opísali policajti.


Spôsobené poranenie podľa nich ohrozilo 27-ročného muža priamo na živote, pričom si vyžiadalo okamžitý chirurgický zákrok v nemocnici.


„Polícia útočníka zadržala a umiestnila v cele policajného zaistenia. Vyšetrovateľ obvinil 28-ročného muža po vykonaní potrebných procesných úkonov, zároveň na neho spracoval podnet na vzatie do väzby. Či bude obvinený muž stíhaný väzobne, rozhodne Okresný súd v Prievidzi,“ dodali policajti.

Domov
Zdieľať
Diskusia