Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
13. apríla 2024, 11:55
Čas čítania 0:55

Pellegrini dostal od rodičov dva dni pred voľbami byt na lukratívnej adrese v centre Banskej Bystrice

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Pellegrini má v tej istej bytovke uvedený aj trvalý pobyt.

Novozvolený prezident Peter Pellegrini dostal od rodičov iba dva dni pred voľbami byt v novostavbe na Bakossovej ulici v Banskej Bystrici. Facebookový profil Mediálna sova upozornil na to, že bytovka patrí k najlepšie situovaným v meste.

„V danej bytovke, o dva vchody vedľa má Pellegrini trvalé bydlisko, má ísť o ten bájny byt jeho sestry, ktorý mu dala do užívania,“ informuje Mediálna sova.

Bytový dom sa nachádza pri Námestí SNP. Podľa realitných kancelárií sa ceny bytov pohybujú od 150-tisíc za jednoizbový byt do 240-tisíc za trojizbový byt. Portál Aktuality.sk zistil, že byt, ktorý Pellegrini dostal, nie je zaťažený žiadnou hypotékou.

„Peter Pellegrini nadobudol byt od svojich rodičov, ktorí sa rozhodli vzhľadom na svoj vek a zdravotný stav pre majetkové vyrovnanie a po dohode ho darovali jemu,“ povedala hovorkyňa Petra Pellegriniho Patrícia Medveď Macíková pre portál.

Pellegrini vlastní aj byt pod Bratislavským hradom

Peter Pellegrini okrem toho vlastní luxusný byt v komplexe Zuckermandel v Bratislave. Práve počas volebnej kampane Pellergini mnohých pobúril tým, že svoj trojizbový byt v komplexe pod Hradom označil ako maličký, kde sa musia tlačiť, keď príde jeho rodina na návštevu.

22. mája 2024, 18:00 Čas čítania 2:39 Spoznáš slovenských hokejistov bez výstroja? Títo hráči nám vybojovali postup do štvrťfinále MS Spoznáš slovenských hokejistov bez výstroja? Títo hráči nám vybojovali postup do štvrťfinále MS

Počas kampane informoval bývalý premiér Igor Matovič, že novozvolený prezident využíva aj vilu poslanca Náhlika vo Vrakuni. Dom údajne Náhlikovi sprostredkoval podnikateľ Michal Gučík. Podľa zistení SME a tvrdenia Igora Matoviča vilu navštevuje Peter Pellegrini. Na firmu poslanca Náhlika je registrované aj súkromné lietadlo, ktorým Pellegrini počas kampane cestoval do Košíc.

Domov
Zdieľať
Diskusia