Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Eva Thonhauserová
8. mája 2024, 17:33
Čas čítania 0:23

VIDEO: Autentické zábery zásahu NAKA. Šírenie poplašnej správy bude pre mladíka drahý žart, odkazujú policajti

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia varuje, že šírenie bombových hrozieb môže byť posudzované aj ako obzvlášť závažný zločin teroristického útoku, za ktorý hrozí aj doživotie.

Polícia zverejnila video z dnešného zásahu NAKA pri akcii Škola, pri ktorej zadržala len 14-ročného chlapca. Mladík je podozrivý zo zaslania výhražného e-mailu o bombe na jednu zo základných škôl v okrese Brezno. „Šírenie poplašnej správy bude pre mladíka drahý žart,“ odkazujú policajti.

Polícia tento prípad nespája s hromadnými vyhrážkami, ktoré prišli včera na vyše 1 500 slovenských základných škôl. Policajti zároveň varujú, že šírenie bombových hrozieb môže byť posudzované aj ako obzvlášť závažný zločin teroristického útoku, za ktorý hrozí aj doživotný trest. Za šírenie poplašnej správy hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody 3 až 8 rokov.

Domov
Zdieľať
Diskusia