Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Nina Miščíová
10. júla 2024 o 19:15
Čas čítania 0:18

Nová sieť drogérií otvorí prvú prevádzku v Bratislave. Nakúpiť budeš môcť už tento rok

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Sieť drogérií Hebe otvorí prvú predajňu už tento rok. Na webe hľadá nových pracovníkov.

Sieť drogérií Hebe prichádza na Slovensko. Prvú prevádzku otvorí v hlavnom meste, informovali Aktuality. Reťazec je populárny v susednom Poľsku, kde má viac ako 300 kamenných predajní.

Tovar z drogérie si si mohol objednať aj doposiaľ, keďže na Slovensku prevádzkujú e-shop. Drogéria Hebe na webovej stránke ponúka pracovné pozície pre bratislavskú pobočku. Hebe vlastní majiteľ potravín Biedronka. Na Slovensku bude konkurovať najmä značkám 101 Drogérie, dm drogerie markt a drogérie Teta.

Prečítaj si aj tieto články: 

27. mája 2024 o 9:14 Čas čítania 0:28 Na český trh sa vráti známa značka s oblečením. Rozšírenie plánuje investor aj na Slovensko Na český trh sa vráti známa značka s oblečením. Rozšírenie plánuje investor aj na Slovensko
3. apríla 2024 o 7:32 Čas čítania 0:23 Na Slovensko prichádza nový supermarket. Prevádzku spustí v niekoľkých mestách (+ mapa) Na Slovensko prichádza nový supermarket. Prevádzku spustí v niekoľkých mestách (+ mapa)
27. apríla 2024 o 10:48 Čas čítania 0:34 Jeden z najväčších predajcov elektroniky má vážne problémy. Okay musí pre zlú finančnú situáciu spraviť radikálny krok Jeden z najväčších predajcov elektroniky má vážne problémy. Okay musí pre zlú finančnú situáciu spraviť radikálny krok
Domov
Zdieľať
Diskusia