Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Martina Havranová
10. júna 2023, 9:59
Čas čítania 0:26

Veľká tragédia pri Štúrove: auto po zrážke s iným vozidlom odhodilo do stromu, o život prišli dvaja mladí ľudia

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Vážna dopravná nehoda sa odohrala pri obci Obid v smere od Štúrova do Gbeliec.

Polícia na svojom facebookovom účte informuje o tragickej dopravnej nehode, ktorá sa odohrala v piatok v noci pri obci Obid v smere od Štúrova do Gbeliec. „28-ročný vodič Škody Octavia prešiel do protismeru, kde sa zrazil s vozidlom Ford Mondeo, od ktorého ho odrazilo do stromu. Pri zrážke zahynul vodič Octavie aj jeho 22-ročná spolujazdkyňa,“ informuje v statuse. 

 

Okolnosti, miera zavinenia a presná príčina tejto tragickej dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania novozámockej polície. Polícia v statuse vyzýva vodičov, aby prispôsobili rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a vlastnostiam vozovky, ktorá môže byť v daždivých dňoch prevažne mokrá a zašpinená od blata z polí. Zároveň vo vyhlásení dodáva, že v dopravných kontrolách nepoľaví.

Domov
Zdieľať
Diskusia