Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Eduard Starkbauer
16. septembra 2023, 19:25
Čas čítania 0:33

Muž chce miliardu za to, že sledoval pôrod svojej manželky. Videl jej orgány a vraj trpí psychickými problémami

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Na súde sa rozhodol zastupovať sám.

Austrálčan žaloval nemocnicu a požadoval od nej odškodné vo výške 1 miliardy dolárov. Odkedy totiž sledoval z pôrodnej izby príchod svojho dieťaťa na svet, vraj trpí psychickými problémami. Podľa The Independnent stojí táto traumatická udalosť aj za rozpadom ich manželstva. 

Anil Koppula bol pri pôrode svojej manželky ešte v roku 2018, no až doteraz na sebe sleduje psychické problémy, ktorých povahu však dosiaľ nešpecifikoval. V žalobe vedenej proti nemocnici v Melbourne tvrdil, že za ne môže pohľad na pôrod metódou cisárskeho rezu, počas ktorého zočil krv a viacero vnútorných orgánov svojej partnerky.

Muž tvrdí, že sa na pôrode pôvodne nechcel zúčastniť a prehovoril ho až personál nemocnice. Austrálčan sa na súde rozhodol zatupovať sám a bez asistencie určil aj astronomickú výšku odstupného. Lekárske vyšetrenie jeho údajnú psychotickú poruchu nepotvrdilo a sudca jeho žalobu zamietol s tvrdením, že ide o zneužitie súdneho procesu.

žena porod
Zdroj: Unsplash/Sharon McCutcheon/na voľné použitie
Domov
Zdieľať
Diskusia