Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Radka Klučárová
25. októbra 2023, 12:11
Čas čítania 0:31

Mega razia NAKA. Zhabala lieky a anaboliká za 1,5 milióna eur, nekompromisne nabehla do desiatok domov a priestorov

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Počas zásahu zadržali siedmich ľudí, ktorých obvinili zo zločinu neoprávneného zaobchádzania s látkami s anabolickým alebo iným hormonálnym účinkom a lieky v hodnote 1,5 milióna eur.

Národná kriminálna agentúra (NAKA) zasahovala v okrese Trenčín. Pri akcii s krycím názvom Packet zhabali veľké množstvo anabolík a liekov, ktorých cena sa na čiernom trhu pohybuje okolo 1,5 milióna eur. O prípade informovala polícia na Facebooku. 

„Počas policajnej akcie bolo vykonaných 6 domových prehliadok, 15 prehliadok iných priestorov a pozemkov, pri ktorých bolo zaistené veľké množstvo anabolík, liekov a liečiv v celkovej hodnote pohybujúcej sa na čiernom trhu minimálne v sume 1,5 milióna eur,“ ozrejmili policajti s tým, že na prípade spolupracovali s Kriminálnym úradom finančnej správy.

Cieľom akcie bolo zadržať páchateľov, ktorí neoprávnene obchodujú s látkami. Počas zásahu zadržali siedmich ľudí, ktorých obvinili zo zločinu neoprávneného zaobchádzania s látkami s anabolickým alebo iným hormonálnym účinkom. 

„Na piatich obvinených podal vyšetrovateľ podnet na podanie návrhu na vzatie obvinených do väzby,“ uviedla polícia. 

Domov
Zdieľať
Diskusia