Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
12. novembra 2023, 18:55
Čas čítania 0:25

Pellegrini potvrdil, že intenzívne zvažuje kandidatúru na prezidenta. Verejnosti sľúbil, že svoje rozhodnutie nebude naťahovať

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

„Rešpektujte, že ešte oficiálne rozhodnutie nepadlo, ale ja to nebudem naťahovať,“ podotkol Pellegrini v relácii Na telo.

Predseda parlamentu a Hlasu-SD Peter Pellegrini uvažuje nad prezidentskou kandidatúrou. Povedal to v nedeľnej diskusnej relácii TV Markíza Na telo. Postupne podľa jeho slov prichádza čas, keď bude musieť svoje rozhodnutie oznámiť.


„Rešpektujte, že ešte oficiálne rozhodnutie nepadlo, ale ja to nebudem naťahovať,“ podotkol. Poukázal tiež na to, že sa blíži termín, keď bude musieť ako predseda parlamentu vypísať prezidentské voľby. Deklaroval, že sa bude snažiť zvoliť termín volieb tak, aby neboli v žiadnom kraji jarné prázdniny.


Opozičný poslanec parlamentu a šéf strany SaS Richard Sulík kritizoval, že Pellegrini rozhodnutie o prípadnej prezidentskej kandidatúre ešte neoznámil. „Je to také zahrávanie sa s dôverou voličov,“ podotkol Sulík.

pellegrini
Zdroj: TASR/Ján Krošlák
Domov
Zdieľať
Diskusia