Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
3. februára 2024, 14:53
Čas čítania 0:30

Prežila len zázrakom: SUV na Záhorí zramovalo 19-ročnú tínedžerku

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Záchranári dievča s viacerými zraneniami previezli v bezvedomí do skalickej nemocnice.

Vážne zranenia utrpela v piatok (2. 2.) podvečer 19-ročná chodkyňa, ktorú zrazil 50-ročný vodič VW Tiguan na hlavnom ťahu zo Senice smerom na obec Jablonica. Informuje o tom trnavská polícia na Facebooku.


Pred odbočkou na obec Horné Suroviny prechádzala chodkyňa cez cestu, pričom nemala žiadne reflexné prvky. Záchranári ju s viacerými zraneniami previezli v bezvedomí do skalickej nemocnice. Alkohol policajti pri dychovej skúške u vodiča nezistili. „S cieľom zistenia, či mohla byť pod vplyvom alkoholu zrazená žena, jej bola odobratá krv,“ uvádza polícia.

Cestu uzavreli na takmer štyri hodiny

Polícia musela cestu uzavrieť na takmer štyri hodiny, privolaný bol znalec z odboru cestnej dopravy. Presné príčiny a okolnosti nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.

Polícia v danej súvislosti pripomína chodcom, aby pri zníženej viditeľnosti nepodceňovali význam reflexných prvkov. 

Domov
Zdieľať
Diskusia