Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Eva Thonhauserová
20. marca 2024, 16:30
Čas čítania 0:46

Štefan Harabin: Korčok a Pellegrini sú ako siamské dvojčatá, sú rovnaké zlo (Rozhovor)

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Moderátor Adel Ghannam v relácii Face to Face vyspovedal prezidentského kandidáta Štefana Harabina.

Prezidentský kandidát Štefan Harabin si v prípade zvolenia za hlavu štátu vie predstaviť zmenu nastavenia zahraničnopolitického smerovania Slovenska smerom na Rusko. Trvá na tom, že členovia českej vlády aj český prezident Petr Pavel sú „hitleroši“, lebo na viacerých úrovniach odmietli debatu s Robertom Ficom a jeho kabinetom. Povedal to v relácii Face to Face s Adelom Ghannamom, kde absolvoval rozhovor deň pred začiatkom moratória.

Prvé kolo prezidentských volieb sa bude konať v sobotu 23. marca. Harabinovi prieskumy verejnej mienky dlhodobo merajú od 12 do 16 %. V jeho prospech sa ešte v pondelok vzdal predseda SNS Andrej Danko.

Podľa svojich slov je Harabin pripravený vymeniť euro za slovenskú korunu a pracovať na vystúpení z NATO. Emotívnym a zvýšeným hlasom Harabin rozprával o fungovaní Severoatlantickej aliancie aj vojne na Ukrajine. Tvrdí, že by s Ruskom rokoval o neutralite Slovenska, a popieral, že vojská Vladimira Putina zaútočili na suverénny štát. 

Harabin zrejme v prípade neúspechu v prvom kole volieb nepodporí žiadneho z favorizovaných kandidátov. Uviedol, že ide voľby vyhrať, a dodal, že Ivan Korčok je pre neho rovnaké zlo ako Peter Pellegrini. „Toto sú dvojičky, toto sú siamské dvojčatá tak ako niekedy Čaputová a Šefčovič,“ uzavrel.

Domov
Zdieľať
Diskusia