Barbora Fábryová
17. júna 2024 o 19:58
Čas čítania 0:21

EURO 2024: Slovensko vyhralo svoj prvý zápas na majstrovstvách. Belgicko sme porazili 1 : 0

Slovensko

Slovensko dnes nastúpilo na trávnik prvýkrát a zápas vyhralo.

Slovenský tím odohral svoj prvý zápas na EURO 2024 v Nemecku. Nad Belgickom vyhral

1 : 0. O prvý gól sa postaral už v siedmej minúte Ivan Schranz. Belgicku sa v tomto zápase nepodarilo skórovať. Napriek tomu, že náš súper strelil v posledných minútach gól, rozhodcovia ho neuznali.

Slovenský tím čakajú ešte dva zápasy. Nasledujúci sa odohrá už v piatok 21. júna o 15.00 h. Slovensko sa postaví proti susednej Ukrajine, ktorá prehrala dnešný zápas s Rumunskom 0 : 3. Tretí zápas si zahráme proti Rumunsku 26. júna o 18.00 h.