Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Martina Havranová
3. mája 2023, 18:29
Čas čítania 0:29

Policajti si klopkajú na čelo. Zlodej v Bratislave ukradol z potravín dva skenery za 1 000 €, po mužovi stále pátrajú

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Hodnotu ukradnutých skenerov polícia odhaduje na viac ako 1 000 eur.

Polícia na svojom facebookovom účte upozorňuje na kuriózny prípad. V bratislavskom Ružinove neznámy muž ukradol z predajne dva potravinové skenery. „Poverený policajt druhého bratislavského okresu vyšetruje okolnosti trestného činu krádeže, ktorého sa dopustil doposiaľ neznámy páchateľ,“ informuje polícia vo svojom statuse. 

Incident sa údajne odohral dňa 23. 04. 2023 v čase okolo 17.47 h v predajni na Komárnickej ulici v Bratislave. Muž si z potravín vraj odniesol dva skenery, ktorých hodnota je 1 045 €.

„Touto cestou vyzývame občanov, ktorí majú akékoľvek informácie k totožnosti muža na priložených fotografiách, k jeho súčasnému pohybu alebo pobytu, aby nám ich oznámili na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície,“ uvádza polícia v statuse ďalej.

Domov
Zdieľať
Diskusia