Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
28. júla 2023, 13:50
Čas čítania 0:36

Zlodej z domu v Bratislave ukradol tenisky za 600 € aj kabelku v hodnote 7 000 €. Mladíka pri čine zachytila kamera

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Páchateľovi hrozí trest odňatia slobody až na 3 roky.

Polícia obvinila 25-ročného Richarda V., ktorý spôsobil škodu vo výške viac ako 8 600 eur. Z komplexu rodinných domov na Bellovej ulici v Bratislave v utorok 25. júla ráno odcudzil tenisky, kabelku s dokladmi i kľúčmi. Viackrát použil aj ukradnuté platobné karty. Hrozí mu trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky. 

Obvinený vošiel cez neuzamknutú vstupnú bránku na oplotený pozemok komplexu rodinných domov. „Z priestoru vonkajšej steny garáže od rodinného domu odcudzil tenisky neznámej značky v hodnote 600 eur a následne zo zaparkovaného vozidla značky Mercedes-Benz bez použitia násilia odcudzil z úložného priestoru kabelku v hodnote 7000 eur s peňaženkou v hodnote 890 eur s obsahom dokladov, platobnej karty a ovládača od garážovej brány, ako aj kľúče od uvedeného vozidla,“ priblížila hovorkyňa.

Viacnásobné použitie platobných kariet pomohlo policajtom zúžiť okruh jeho pohybu. Obvinený je pre prečin krádeže v súbehu s prečinom porušovania domovej slobody a za prečin neoprávneného vyrobenia a používania platobného prostriedku.

Domov
Zdieľať
Diskusia