Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Radka Klučárová
2. marca 2024, 12:20
Čas čítania 0:23

VIDEO: Drago je najlepším policajným psom v Bratislavskom kraji. Toto všetko dokáže

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Policajný zbor Slovenskej republiky na Facebooku predstavuje najlepšieho služobného psa z každého kraja. Drago je nominantom za Bratislavský kraj.

Pes Drago je najlepším policajným psom v Bratislavskom kraji, súťažil na majstrovstvách Slovenska v klasickej kynológii a zúčastnil sa na viacerých civilných skúškach a pretekoch. Na oddelení slúži päť rokov, spresnil portál Bratislavak.sk.

„Je to služobný pes vycvičený na klasickú kynológiu. To znamená, že je to obranár. Robíme s ním pachové práce, stopy, predmety a nábojnice. Draga mám od svojho chovateľa. Bol cielene vybraný na prácu v polícii,“ povedal jeden z policajtov. 

Policajný zbor Slovenskej republiky na Facebooku predstavuje najlepšieho služobného psa z každého kraja. O najlepšom z najlepších spomedzi všetkých kútov Slovenska na konci rozhodnú ľudia.

Domov
Zdieľať
Diskusia