Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Eva Thonhauserová TASR
8. apríla 2024, 15:51
Čas čítania 1:06

Obvinili mužov, ktorí raperovi Separovi sprostredkovali sfalšovanú výnimku na parkovanie. Vo väzení si môžu posedieť až 3 roky

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Jeden z obvinených dal podľa polície do obehu približne 15 falošných kariet.

Polícia obvinila troch mužov z falšovania výnimiek na parkovanie. V prípade preukázania viny hrozí 30-ročnému Martinovi S., 20-ročnému Patrikovi H. a 29-ročnému Christiánovi V. trojročné väzenie. Podľa zdrojov z prostredia krajskej polície v Bratislave skupina mužov falošnú výnimku sprostredkovala aj raperovi Separovi, informuje Closer.


Martin S. a Patrik H. podľa hovorkyne vyrobili falošné kartičky s výnimkami na parkovanie podľa vzoru potvrdenia o povolení výnimky z dopravných značiek určené pre vozidlo štátneho orgánu, ktoré im priniesol Christián V.


„Ten vraj kartičku získal od údajne neznámej osoby a chcel sa o parkovanie zadarmo rozdeliť. Z toho dôvodu požiadal menovaných, aby vyrobili pár kópií potvrdení s výnimkou na parkovanie. Mladíci vyrobili nielen požadované potvrdenia, ale aj kópie pečiatok viacerých útvarov Policajného zboru SR,“ vysvetlila hovorkyňa s tým, že Martin S. a Patrik H. zhotovili povolenia s výnimkou aj pre nimi využívané motorové vozidlá.


Dodala, že ako dôvod udelenia výnimky uviedli plnenie služobných úloh Úradu pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR v rámci Bratislavy. Christián V. dal podľa polície do obehu približne 15 falošných kariet.

Podobný problém riešila polícia aj so Separom 

Separovo luxusné auto našli v piatok 29. marca zaparkované na zákaze na chodníku pri hoteli Carlton v Bratislave. Raper na svojom SUV značky BMW X7 mal na čelnom skle dokument o výnimke z pravidiel cestnej premávky, ktoré mu okrem iného povoľuje aj vjazd do pešej zóny, ignorovanie značky na zákaz vjazdu či zastavenia.

22. mája 2024, 18:00 Čas čítania 2:39 Spoznáš slovenských hokejistov bez výstroja? Títo hráči nám vybojovali postup do štvrťfinále MS Spoznáš slovenských hokejistov bez výstroja? Títo hráči nám vybojovali postup do štvrťfinále MS

Dokumentu za sklom Separovho auta však chýbajú aj ochranné prvky, čo pridáva na pochybnostiach o pravosti úradného dokumentu, ktorý môže byť sfalšovaný. K celej situácii sa vyjadril raperov manažér, ktorý tvrdí, že Separ je v tom nevinne. Vraj bol „uvedený do omylu a stal sa súčasťou podvodu“. 

SEPAR , auto , falšovanie dokumentov
Zdroj: MALL.TV, INSTAGRAM/@SEPAR_DMS
Domov
Zdieľať
Diskusia