Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Nina Miščíová
16. mája 2024, 16:27
Čas čítania 0:25

Vedenie polície zatiaľ nevie, kto zverejnil záhadné video s atentátnikom Jurajom C. po zadržaní. Na prípad uvalili embargo

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Vedenie polície zverejnilo nové informácie.

K vyšetrovaniu pokusu o úkladnú vraždu premiéra Roberta Fica sa na dnešnej tlačovej konferencii vyjadrili prezident Policajného zboru Ľubomír Solák a viceprezident Policajného zboru Ivan Habšták.

Policajný prezident uviedol, že polícia eviduje výrazný nárast hybridných hrozieb vo virtuálnom priestore. Polícia úzko spolupracuje s úradom na ochranu ústavných činiteľov. 

Polícia neodpovedala na otázku, či budú útočníka stíhať väzobne, argumentovali dohodou s generálnou prokuratúrou, ktorá na prípad uvalila embargo.

Podľa slov policajného prezidenta polícia doposiaľ nepozná autora uniknutého videa, v ktorom neznámy muž kladie otázky atentátnikovi Jurajovi C.

Do styku s atentátnikom prišli podľa slov policajného prezidenta len policajti. Polícia pracuje s verziou, že video zhotovil a zverejnil jeden z policajtov. 
 

Domov
Zdieľať
Diskusia