Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
TASR
4. decembra 2023, 17:28
Čas čítania 0:33

Zlodeji pri Revúcej vykradli novinový stánok. Nečakane proti nim zasiahol odvážny občan

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

O svoj lup z novinového stánku veľmi rýchlo prišli.

Polícia v Tornali v okrese Revúca obvinila dvoch mužov vo veku 16 a 22 rokov, ktorí z novinového stánku ukradli cigarety v hodnote 3 250 eur. Na sociálnej sieti o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici s tým, že k incidentu došlo ešte koncom novembra.


Dvojica mladíkov podľa polície vykradla novinový stánok vo večerných hodinách. Starší z páchateľov rozbil sklenenú výplň okna a zo stánku zobral niekoľko kartónov cigariet rôznych značiek v hodnote viac ako 3 200 eur. „Mladší z dvojice zatiaľ čakal vonku a pomáhal mu lup odniesť,“ priblížila polícia.


Páchateľov sa podarilo zadržať krátko po spáchaní skutku neďaleko miesta činu. Spozoroval ich občan, ktorý ich zadržal a odovzdal policajnej hliadke. „V prípade dokázania viny im hrozí trest odňatia slobody až na tri roky, v prípade mladistvého sa trestná sadzba znižuje na polovicu,“ dodala polícia.

Domov
Zdieľať
Diskusia