Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
3. apríla 2024, 10:32
Čas čítania 0:28

Počasie dnes poteší mnohých Slovákov. Teploty na niektorých miestach stúpnu až o 10 stupňov Celzia

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Počasie na Slovensku sa opäť zmení.

Slováci sa môžu po výraznom ochladení tešiť na ďalšiu teplú vlnu počasia. Na našom území bude v stredu 3. apríla prevládať malá, na niektorých miestach zväčšená oblačnosť. V niektorých regiónoch musia obyvatelia počítať aj so zrážkami, píše iMeteo

Maximálna denná teplota sa bude na Slovensku pohybovať od 15 do 20 stupňov Celzia. Na severe krajiny predpovedajú 13 stupňov Celzia. Najvýraznejšie oteplenie podľa meteorológov pocítia obyvatelia stredného a východného Slovenska. Teplota tam stúpne o 10 stupňov Celzia. Slnečné a teplejšie počasie nás bude tešiť niekoľko dní.

Slováci sa však musia pripraviť aj na silný vietor. Veterno bude na juhozápade a západe Slovenska, ale aj v podtatranskej oblasti. Na horách treba očakávať silný vietor, ktorý začne slabnúť vo večerných hodinách.

Teplo
Zdroj: TASR/František Iván
Domov
Zdieľať
Diskusia