Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Radka Klučárová
23. decembra 2023, 17:49
Čas čítania 0:30

AKTUÁLNE: Slovák sa vyhrážal, že zopakuje útok v Prahe. Polícia ho expresne zadržala

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

„Urobím to, čo sa stalo v Prahe,“ vyhrážal sa muž polícii.

V sobotu (23. decembra) popoludní zavolal na políciu a policajtom sa vyhrážal, že zopakuje útok v Prahe. Polícia ho expresne vypátra a zadržala. O prípade informovala na Facebooku.

„Urobím to, čo sa stalo v Prahe“

„Dnes sme v poobedných hodinách prijali informáciu z Operačného strediska integrovaného záchranného systému Bratislava z linky 155 o oznámení v znení: ,Urobím to, čo sa stalo v Prahe.‘ Po prijatí oznámenia sme okamžite zahájili preverovanie, výsledkom ktorého bolo zadržanie podozrivej osoby,“ napísali muži zákona. 

Páchateľom je podľa polície 64-ročný muž. Príslušníci Pohotovostnej motorizovanej jednotky Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline ho zadržali v žilinskej mestskej časti Žilinskej Lehote. 

Muža si prevzal vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva v Žiline a vo veci začal trestné stíhanie pre trestný čin šírenia poplašnej správy. Bližšie informácie polícia zverejní neskôr. 

Domov
Zdieľať
Diskusia